Cariere

Cariere

TC România Crown Cool, producator și distribuitor de echipamente frigorifice si gastronomice profesionale, angajeaza:

Operator Calculatoare/Dispecer service

Responsabilități:

  • Efectuarea analizei activităţii echipei de service,
  • Asigurarea controlului asupra echipamentelor din reţea,
  • Creşterea eficienţei activităţii departamentului printr-o bază de date corectă şi actuală,
  • Gestionarea comenzilor şi mesajelor din partea clienţilor interni şi externi,
  • Realizare activităţi de secretariat.

Cerințe:

  • Cunoştinţe de operare pe calculator (MS Office) relevante, experienţă în domeniu;
  • Cunoştinţe avansate de limba română şi maghiară;
  • Abilităţi de comunicare şi relaţionare bune, spirit de echipă, precizitate, punctualitate.

Aşteptăm CV-urile Dvs. la adresa de mai jos până la data de 28 iunie 2019.

CROWN COOL S.R.L.
Miercurea Ciuc, str Toplița nr 155
Tel 0266 317 827, Email hr@tcromania.com

REPREZENTANT COMERCIAL

Cerin?e:

  • Studii superioare sau medii, experiență în vânzări B2B (Business to Business).
  • Posesor carnet de conducere cat.B;
  • Abilități foarte bune de comunicare, organizare și coordonare; capacitate de soluționare a problemelor, orientare către client; spirit de echipă; disponibilitate pentru deplasări frecvente și program prelungit; cunoștințe de operare pe calculator (MS Office) relevante

Descrierea jobului:

  • Dezvoltarea rețelei de clienți pe plan regional; construirea și menținerea relației cu clienții; implementarea politicilor și strategiilor organizației; monitorizarea și analiza pieței; realizarea planurilor de vânzări; managementul creditului zonal.

Se ofera:

  • contract de munca pe perioada nedeterminata
  • salariu fix + bonusuri în func?ie de realizari, bonuri de masa
  • dotari si instruiri specifice activita?ii

Asteptam CV-urile Dvs. la adresa de mai jos pâna la data de 30 aprilie 2019.

TC România Crown Cool, producator si distribuitor de echipamente frigorifice si gastronomice profesionale, angajeaza:

Reprezentant tehnic

  • Gestionarea bazelor de date privind portofoliul de echipamente
  • Optimizarea portofoliului de produse a societății
  • Identificarea potențialilor furnizori în funcție de prioritățile organizației
  • Elaborarea soluțiilor tehnice optime, întocmirea ofertelor de preț
  • Consultanță tehnică pentru clienții societății

Cerințe:

  • Studii medii sau superioare
  • Cunoștințe de operare pe calculator (MS Office)
  • Abilități bune de comunicare, organizare și coordonare
  • Abilități tehnice
  • Cunoștințe avansate de limba engleză

Tel 0266 317 827, Mob: 0726-308-900 Email hr@tcromania.com

REFERINȚE

TC Image TC Image TC Image TC Image TC Image TC Image TC Image TC Image
Pe larg