TRANSPORT GRATUIT

Pentru toate echipamentele achiziționate de la TC Romania Crown Cool beneficiezi de transport gratuit până la sediul tău, cu excepția costurilor de manipulare la descărcare, acestea fiind suportate de client.

Cariere

TC Romania Crown Cool, producător și distribuitor de echipamente frigorifice și gastronomice profesionale, angajează:

INSTALATORI-FRIGOTEHNIŞTI/TEHNICIENI SERVICE (în jud. Brăila, Brașov, Cluj și Timiș)

Cerințe:

  • Studii medii (de preferință frigotehnice sau tehnice), avantaj experienţă în domeniul tehnic, frigorific;
  • Posesor carnet de conducere cat.B;
  • Disponibilitate pentru un program dinamic;
  • Dorința de afirmare în cadrul unei firme în plină dezvoltare;
  • Abilități de comunicare bune.

Descrierea jobului:

  • Puneri în funcțiune echipamente profesionale frigorifice, gastronomice și aer conditionat.
  • Asigurarea funcționării și întreținerii în condiții optime a echipamentelor respective din zona alocată, conform standardelor organizației.

Se oferă:

  • Contract de muncă pe perioadă nedeterminată;
  • Mașină și telefon de serviciu;
  • Instruiri specifice activității;
  • Salariu de bază și bonusuri lunare de activitate;
  • Tichete de masă în valoare de 30.00 RON/zi;
  • Spor de mobilitate;
  • Primă de Crăciun și Paște;
  • Primă de concediu.

CROWN COOL S.R.L.
Miercurea Ciuc, str Toplița nr 155
Tel 0266 317 827, Mobil 0726 308 985 , Email hr@tcromania.com .

REFERINȚE

TC Image TC Image TC Image TC Image TC Image TC Image TC Image TC Image
Pe larg